fotografka Petra Trbolová

 

Petro, fotky mame projeté tam a zpatky a bylo to neuvěritelne krasné.Vsimla jste si tech usmevu na tvarich na vsech fotkach? To je proste nadhera .Kazda z fotek nam hned pripomnela dany moment. Jak bych ten den hned vratila zpatky....klanim se pred Vami. Z celeho srdce Vam dekuji.

Sandra S. ( svatba Vletice)

 

 

Milá Petro, uběhly už 2 měsíce od našeho dne D, který byl opravdu pohádkový. Vyšlo snad vše včetně počasí, po sychravém a studeném týdnu přišla slunečná květnová sobota, plná krásných zážitků a překvapení. A vy jste se stali toho všeho součástí, musím uznat, že mi trvalo hodně dlouho vybrat toho správného svatebního fotografa a nikdy nebudu litovat, že jsem vybrala právě Vás. Osobnosti jako jste Vy a Váš asistent Tomáš už jsem dlouho ve svém životě nepotkala. Od první schůzky, kterou jste pro mé pokročilé těhotenství situovala do mého bydliště, až po poslední minutu našeho svatebního dne jste se nám věnovala s naprostou profesionalitou, úctou a láskou. Každý okamžik našeho dne byl zachycen naprosto skvěle, za co Vám patří největší dík byla obrovská trpělivost a cit pro zachycení okamžiku, jinak to ani v osmém měsíci těhotenství s dvouletou dcerou a 180 hosty nešlo a vy jste to zvládli prostě na jedničku s hvězdičkou. Co říct závěrem – naprosté překvapení přišlo, když mi po 5 dnech dorazily náhledy a do 14 dní bylo z Vaší strany hotovo, vše rychle, precizně a naprosto profesionálně. Přála bych Vám všem vidět, jak fotky dorazily s láskou zabalené do luxusního balíčku se stuhou, prostě nádhera. Děkujeme a určitě se nevidíme naposledy, těšíme se na další spolupráci. 

 Zuzka + Marťas + Emička a Matýsek ( svatba Kladno, La Park)

 

 Dobrý den Petro, rádi bychom Vám moc poděkovali za fotky. Jsou doopravdy nádherné a jedinečné. Děkujeme a doufáme, že jste si ten den s námi užila.

Silvie a Michal ( svatební focení Krupka )

 

Petra - šikovná fotografka, skvělá žena, báječná máma tří "chlapů" . Její profesionalita, originální nápady a pohodová atmosféra, kterou dokáže vždy a všude vykouzlit, mě vždy dostanou.  Péťo, děkuji.

Blanka Straka ( fashion )

 

Dobrý večer Petro, slíbila jsem, že dám vědět, co manžel říkal na boudoirové fotky. Tak tedy - neříkal nic. Jen nevěřícně kroutil hlavou a přitom plakal dojetím.Děkujeme Vám oba za to, jak svou práci děláte, za Váš milý přístup, profesionalitu a spolehlivost. Přejeme Vám do nového roku hodně zdraví, abyste mohla i dál dělat svým zákazníkům tolik radosti.

Zdraví Mátlovi (boudoir)

   

 
Petro, děkuji za další velice profesionální focení s Vámi a především za pýchou zářivé zorničky mého manžela, který se z budoirových fotek doposud velice těší. K focení s Vámi nemám výhrad!! Ba naopak - tuto zkušenost bych vřele doporučila i ostýchavějším ženám, neboť nejen, že umíte svou klidnou a empatickou povahou odbourat pocit studu před objektivem, ale především umíte zachytit kouzllo a vyjímečnost okamžiku. ....a to je to, co dělá fotografii krásnou . Děkuji za skvělou zkušenost a za čas, během kterého jsem se cítila jako modelka
 
Bára K.(boudoir) 
 
 
 
Dobrý den Petro, rádi bychom Vám poděkovali za skvělý zážitek při focení. Všichni se dobře bavili a my samozřejmě také.
Dnes jsme si byli vyzvednout fotky a jedním slovem krása:-) Ještě jednou moc děkujeme a co se týče zveřejnění již máte svolení :-) Jste úplná kouzelnice:-)
 
Jan a Monika Bohmerovi (svatba Hrubá Skála)
 
 
 
 
Dobrý den Petro, dnes dorazila obálka s fotkami. Chtěla jsem Vám moc poděkovat nejen za Váš skvělý přístup, ale také za krásné fotky a profesionální prezentaci formou CD, které je potištěné mými fotkami. Jsem ráda, že se najde ještě pár lidí jako Vy, kteří svojí práci dělají nejen s potěšením, ale také na velice profesionální úrovni. Ještě jednou děkuji. Budu Vás všude doporučovat :-)

Veronika O.
(boudoir)
 
 
 
 
Ze srdce doporučuji fotografku Petru Trbolovou, nesmírně příjemná, milá, úžasná! Její společnost nás nabila energií a při focení nám bylo nádherně! Oba jsme nadšení přístupem a fotky......... no ty jsou DOKONALÉ - úžasně zachycena ta krásná a tajuplná atmosféra :) moooooooooc děkujeme! 
 
Kristýna a Tom (svatební focení Rokytnice )
 
 
 
 
                                          Pěkný večer, Petro, fotky jsou naprosto úžasné.  Fakt úžasné. Odkaz hrdě přeposílám. :) Nevím, komu mám děkovat, že jsi měla zrovna volno a kývla na naši svatbu. Jsem moc ráda, že to vyšlo a my měli na svatbě pravě tebe.  Nakonec i počasí parádní, super. Já mohla být v klidu a užívat si s Danem, jak se nám plní sen... 
 
Jasmína U. (svatba Humprecht)
 
 
 
 
Dobrý den Petro, tak fotky dnes dorazily a jsme naprosto nadšeni.  Já už si je prohlížím poněkolikáté dokola a pořád se na ně nemůžu vynadívat jste prostě nejlepší!
Máme  obrovskou radost...fotky jsou naprosto úžasné...patří Vám velké dííííky.
 
Veronika V. (svatba Kolín)
 
 
 
 
Dobrý večer Petro,  ještě jednou bych Vám i Janě ráda poděkovala za příjemně strávený čas. Bylo to opravdu super,počáteční nervozita se během chvilky vytratila:-). Vyzařuje z vás takový klid a pohoda,že se musí každý hned cítit pohodově..prostě profík na svém místě.Moc se těším na fotky,bude asi fuška vybrat jen 12. No nejtěžší pro mě bude vydržet a pochlubit se až na vánoce..no nevím jestli vydržím,ale jo musím. 
 
Petra K. (boudoir) 
 
 
 

Milá Petro,  sice opožděně, ale srdečně moc děkuji za krásné fotografie! Jsou úúúžasné! Přeji hodně spokojených zákazníků a všechno nej... nej... nej... do budoucna!

Lena H. (portréty atelier)

 
 
 
Milá Petro....několikrát jste fotila naše děti a pokaždé jsme byli více než spokojeni. Váš lidský přístup a zároveň profesionalita mě již dávno přesvědčili o tom, že se budeme moc rádi vracet. A budoárové focení?? Naprostá pecka, obrovský úspěch, krásný dárek pro manžela a pro mne nádherná vzpomínka! Děkuji a těším se na naše příště! 
 
 Radka M. (rodinná focení, boudoir)
 
 
 
 
Milá Péťo, boudoir fotky které jsem si od Vás odnesla byly naprosto dokonalé. Okolí, které je vidělo naprosto jednoznačně řeklo, že nic úžasnějšího nevidělo a já jen souhlasím. Celé odpoledne s Vámi byl skvělý zážitek na který nikdy nezapomenu. Jen pár minut po focení jsem věděla, že se nevidíme naposledny. Kdo chcete perfektní fotky tak tady jste na správné adrese.
Těším se na naše příští focení 
 
   Bára (boudoir)
 
 
Milá Péťo,
teď jsme dokoukali se slzami v očích Vaše nádherné fotky a jsme naprosto okouzlení, dojatí a šťastní, že jsem zvolili Tebe a potažmo Tomáše.
Fotky jsou naprosto dokonalé a krásně dojemné. Zachytili vše co jsme chtěli a co jsme očekávali.
Jsi úžasná fotografka a Tomáš také. Nesmírně Vám děkujeme za Váš bezkonkurenční přístup.
Moc Ti děkujeme za krásné zachycení našich nejdůležitějším a 100% nejdojemnějších chvil našeho života.
Pokud život dovolí a budeme mít stejné štěstí jako na svatbě i s miminkem, tak Tě určitě požádám o fotky s bříškem a mým skvělým manželem, ať máme další památku z další etapy života.
DĚKUJEME!!!
Jana & Jára
 
( svatba Nesuchyně )